www.evrenotosanayisitesi.com

Bu site Evren Oto Sanayi Bölgesinde hizmet veren firmaların yer aldığı bir online firma rehberidir.

bilgi@evrenotosanayisitesi.com 

reklam@evrenotosanayisitesi.com

Bu rehberde ;

  •  Firmaların verdikleri hizmetlerin detaylı bilgilerine,
  •  Firma iletişim bilgilerine,
  •  Daha önceden ilgili firmalara iş yaptıran müşterilerin yorumlarına,
  •  Firmaların yaptıkları iş ile ilgili müşteriler tarafından verilen puanlara,
  •  Kampanya ve Duyurulara ulaşabilirsiniz.

 

Sms ve Mail Listesi 

- Ziyaretçilerimiz sayfanın sağ-üst bölümünde bulunan Sms ve Posta Listesi alanlarını kullanarak Listelerimize bilgilerini eklediği taktirde en güncel kampanya / haber ve duyurulardan anında haberdar olmaları sağlanacaktır.

Listelerimizde yer almak, duyuru ve kampanyalardan haberdar olmak istemeyen ziyaretçilerimiz iletişim formundan Şikayet seçeneğini kullanarak bize ulaştıkları taktirde gerekli işlemler ivedilikle yapılacaktır.

Firma Sahipleri

Mevcut firmalara ait bilgiler tarafımızdan derlenmiş bilgiler olup, yalnızca bilgilerine ulaşabildiğimiz firmaları içermektedir.

Firma sahipleri bilgilerini istedikleri zaman bilgi güncelleme, (en fazla  2 adete kadar) resim ekleme, bilgileri tamamen silme hakkına sahiptir.

  • Firma bilgilerinizde güncelleme yapmak istiyorsanız hazırladığınız "Firma Tanıtım Yazisını" e-posta yoluyla ya da İletişim sayfasında ki formu kullanarak bize iletiniz. 24 saat içinde bilgileriniz güncellenecektir.

Rehberde yer almayan firmaların yetkilileri İletişim sayfasını kullanarak bize ulaşabilir ve firmalarını rehberimize ekletebilirler. Rehberimizde yer almak için hiçbir ücret ödenmez. Bu tamamen ücretsiz bir hizmettir ve öyle kalmaya devam edecektir. 

Şayet bizim tarafımızdan eklenmiş bir firma rehberimizde yer almak istemiyorsa yine İletişim sayfamızdan bize ulaştığı taktirde ivedilikle rehberden çıkarılacaktır

 Reklamlar

  • Reklam içeriğinden sadece ilgili reklamı veren firma sorumludur. 
  • Sitemiz firmalar tarafından verilen/ilan edilen reklam,kampanya,duyuru vb. bilgilerin içeriğinden, hatalarından sorumlu tutulamaz.

Her türlü soru, öneri ve istekleriniz için lütfen bize ulaşınız.

Sitemizde kullanılan her türlü Ticari İsim®, Marka® ve Logo® sadece marka yasal sahiplerinin telifi altında olup tüm hakları kendilerine aittir.

İstanbul

ISTANBUL